Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Merhabalar.

Ben Gülümser Organik Solucan Gübresi Firması’nın kurucusu Burhanettin GÜLÜMSER.

Profesyonel meslek yaşamıma Ziraat Bankası’nda memur olarak başladım. Daha sonra Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda gümrük memuru olarak iş hayatımı sürdürdüm. Kendimi bildim bileli girişimci bir ruha sahip olmamdan olacak, devlet memurluğu bana fazlaca sıkıcı gelmeye başladı.

Araştırmalarımı solucan gübresi üzerine yoğunlaştırdım ve radikal bir kararla memuriyetten istifa edip solucan gübresi üretimine başladım. Gülümser Solican gübresi 2014’te Yozgat’ın Yerköy ilçesinde kuruldu.50 bin solucanla ve 40 metrekarelik dedemin eski ahırında başladığımız bu yolculuk, şu anda 350 metrekare kapalı ve 2 bin metrekarelik açık alanda istikrarlı bi şekilde büyümeye devam ediyor.

Gülümser Organik Solucan Gübresi olarak amacımız, kimyasallarla bilinçsizce kirletilen topraklarımızı inanılmaz bir geri dönüşüm hikayesi olan solucan gübresiyle canlandırmak, doğal, sağlıklı ve bereketli ürünler elde etmek. Bu yolda halen öğrenmeye ve öğretmeye büyük bir heyecanla devam ediyoruz. “Sevdiği işi yapan insan, hiç çalışmamış sayılır.” sözüne yürekten inanıyor, severek yapılan her işin farklılık yaratacağını düşünüyoruz.

Solucan gübresi üretimine katkı sağlamakla gurur duyuyoruz. Eğer siz de topraklarınızda solucan gübresi kullanmak istiyorsanız veya solucan gübresi üretmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönülden gönüle köprüler kurmaya, bu konuda herkesin yardımcısı olmaya açığız. Solucan gübresi 21. Yüzyılın meslegi , topraklarimizin geleceği.